GryNarracyjne.pl – gry oparte na narracji

Klasyczne gry RPG, współczesne gry fabularne, story games, gry indie, stara szkoła, systemy autorskie i inne wynalazki

200 Word RPG Challenge na finiszu

200wordRPGCzy dasz radę napisać grę w 200 słów? W chwili gdy to piszę jest jeszcze cały dzień, aby spróbować, dobiega bowiem końca termin zgłaszania prac na konkurs 200 Word RPG Challenge.

Owszem, taki limit jest morderczy, ale na stronie konkursu znajdziecie już ponad 100 dowodów, że to możliwe. I to na najróżniejsze sposoby. A prac będzie jeszcze więcej. W tym – jeśli kręcą was takie zestawienia – co najmniej cztery z Polski. W tym moja. Na razie wersję roboczą Hien w języku królów możecie znaleźć na googleplusie. Wkrótce ostateczną wersję zamieszczę tutaj, na blogu, także po polsku. O co – znaczy udostępnienie polskiej wersji – nienachlanie apeluję też do innych osób biorących udział w wyzwaniu.

Cały czas piszę o grach, chociaż regulamin dopuszcza też mini przygody, settingi czy inną twórczość okołogrową. Z tym, że klikając tu i tam nie znalazłem jeszcze nic takiego.

Konkursowe prace możecie przeglądać zaraz po ich zgłoszeniu. Dwieście słów to ledwie parę minut lektury, a można wyłowić niejedną perełkę. Jakiś czas przyjdzie natomiast poczekać na werdykt jurorów, którzy postarają się wskazać wśród wszystkich prac te najciekawsze.

Wtedy też i ja postaram się o nich coś napisać.

Tak, ta notka ma dokładnie 200 słów. Nie licząc, zgodnie z zasadami konkursu, tytułu.

Z tagami: , , , , ,

2 komentarze

  1. Komentarze już powinny działać.

  2. To tak nienachalnie znajdę ci dodatek, czyli Moon Mage klasa postaci do Epylliona, który się kickstarteruje obecnie. Setting to Soviet Spacewolves z Łajką w głównej roli (fantastyczne).

Zostaw odpowiedź