Minął termin składania prac w Nibykonkursie na grę fabularną w tydzień. Reaktywowana w nowej formule 19 edycja cieszy się rekordową popularnością. Zgłoszono na nią aż 19 gier narracyjnych.

Z wszystkimi zamieszczonymi pracami możecie zapoznać się w konkursowym wątku na forum autorskie.wieza.org, kolebce Nibykonkursu :). EDIT: W międzyczasie zgrabną klikalną listę wszystkich nadesłanych gier sporządził Skryba.
19 edycja konkursu nosiła podtytuł „Reaktywacja” – już teraz mogę stwierdzić, że owa reaktywacja w pełni się powiodła. Jako osoba zaangażowana w projekt (a przy okazji autor jednej z prac, o której wkrótce), jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zainteresowaniem z jakim spotkała się ta inicjatywa. 19 gier napisanych w ciągu tygodnia to na prawdę świetny wynik, biorąc pod uwagę ilość prac zgłaszanych w innych konkursach związanych z grami fabularnymi i poprawkę jak niełatwe to było nibywyzwanie. Wyrazy uznania dla wszystkich, którzy je podjęli.
Obecnie przed uczestnikami etap drugi, polegający na wzajemnych recenzjach i ocenie przydzielonych prac. Etap ten ma zakończyć się 30 października, kiedy to na podstawie ilości uzyskanych punktów wyłonione zostaną prace finałowe.
Przebieg kolejnych etapów możecie śledzić w odpowiednim dziale na forum. Zwycięzców całej imprezy poznamy na początku listopada.