Ukazał się 53 numer Rebel Times, e-miesięcznika zawierającego głównie recenzje gier planszowych i fabularnych.

W części poświęconej grom fabularnym znajdziemy:
– Tekst o różnicach i podobieństwach w poszczególnych edycjach Dungeon&Dragons – nieco pobieżny i nieco chaotyczny, ale w jakiś sposób przybliżający historię tej gry.
– Tekst z cyklu Długa droga do Kadeth, poświęconego przede wszystkim grze fabularnej Zew Cthulhu, tym razem o konsekwencjach i odcieniach szarości – mimo miejscami mentorskiego tonu, przywodzącego na myśl dawne publikacje w Magii i Mieczu, tekst zawiera kilka ciekawych uwag na temat prowadzenia sesji w tym systemie.
– recenzję podręcznika „A Song of Ice and Fire Roleplaying”, gry fabularnej opartej na sadze Pieśni Lodu i Ognia – z lektury wyłania się obraz oryginalnego systemu, dobrze oddającego specyfikę cyklu Martina, z drugiej jednak strony wymagającego jego dobrej znajomości. Okazuje się, że można podejść do tematu zupełnie inaczej niż w np. Games of Thrones d20. Dla mnie tekst numeru.
– recenzję Black Crusade, czwartej z serii gier fabularnych osadzonych w uniwersum Warhammera 40K, który umożliwia grę wyznawcami Chaosu.
– recenzę Emerald Empire, dodatku do najnowszej edycji Legendy Pięciu Kręgów dokładnie opisującego Rokugan oraz panujące w nim prawa i obyczaje.