GryNarracyjne.pl – gry oparte na narracji

Klasyczne gry RPG, współczesne gry fabularne, story games, gry indie, stara szkoła, systemy autorskie i inne wynalazki

ChWTG! – autorkowy chybakonkurs

Ogłaszam mały chybakonkurs dla wszystkich mniej lub bardziej amatorsko dłubiących swoje gry i inne okołoerpegowe rzeczy. Konkurs trwa do 31 maja, a do wygrania jest 5$ na RPGNow.

Co pewien czas pojawiają się informacje o nowych projektach, czy już kolejnych materiałach, do takich czy innych piszących się gier, hacków, settingów czy dodatków. Myślę, że fajnie byłoby zebrać je wszystkie, a przynajmniej te, których autorom lub kibicom zależy na takiej formie promocji.

Sugeruję przy tym skupienie się na projektach w poważniejszym stopniu zaawansowania, dziełach zwartych (powyżej 20 stron/ekranów), ze, zdaniem autorów, realną szansą ujrzenia światła dziennego do 12.12.12.

Na zgłoszenia Waszych projektów czekam na priv do 31 maja.
Oczekiwany format, to:

– Nazwa,
– link,
– 1k znaków opisu,
– język/i w jakich będzie gra,
– forma/y wydania (free/płatny pdf/POD/druk),
– Termin wydania (mocno orientacyjny),
– Zgłaszający (autor/współautor/nieautor).

Informacje o nadesłanych projektach zostaną umieszczone na stronie do 1 lipca, pokuszę się oczywiście także o małe podsumowanie całego przedsięwzięcia. Dodatkowo, jeżeli ilość zgłoszeń przekroczy 5, wśród nadesłanych wybiorę jeden projekt, którego autor otrzyma pięciodolarowy bon do wykorzystania w sklepie RPGNow.

Chwała Wszystkim Twórcom Gier!

(Ilustracja: abcdz2000/sxc.hu.)

Z tagami: , ,

3 komentarze

  1. Okej, nazwa inicjatywy pobudza moją nieufność.
    Na razie zbieracie pomysły na systemy. A następne kroki?

    • Zbieram. Mimo, że życzliwe osoby czasem podrzucają coś ciekawego, tę stronkę dłubię sam. I nie pomysły, ale projekty w różnym stopniu realizacji. Te o których autorzy już piszą w różnych miejscach w sieci, albo nie piszą, ale chcą się nimi pochwalić. Następne kroki to opublikowanie zgłoszeń, podsumowanie, prezencik, zapewne dalsze przyglądanie się ich losom. Nikt nic nie podpisuje, nic i nikt nikogo do niczego nie zobowiązuje. Może napiszesz, co konkretnie pobudza Twoją nieufność?

Zostaw odpowiedź